Kosmetinės grožio procedūros suteikia ne tik patrauklią išvaizdą ir gerą nuotaiką, bet ir turi didelę įtaką žmogaus savijautai bei sveikatai...
 
Siūlome Jums pasinaudoti viešbučio “Belvilis” SPA paslaugomis, kurias Jums suteiks profesionalūs masažo ir kosmetikos specialistai, įsikūrę šalia baseino komplekso.Masažus, kūno šveitimą, aromaterapiją, refleksologiją bei kosmetines procedūras Jums atliks ir Jumis rūpinsis kosmetologė - masažuotoja Laima Žarnosekovienė.
 
Jūsų gerai savijautai pasiekti, naudojamos aukščiausios kokybės prancūzų THAL‘ION odos priežiūros kosmetika.
 
THAL‘ION

Geriausia, ką siūlo jūra
 
THAL‘ION - jūrinės kilmės odos priežiūros kosmetika.


THAL‘ION įkvepimo šaltinis - jūra. Tai nuostabus sveikatos šaltinis, kadangi ji suteikia mums visų elementų, reikalingų gerai savijautai ir formai palaikyti: mineralų druskų, mikroelementų, vitaminų, aminorūgsčių.


THAL‘ION kosmetikos pagrindas - jūrų dumbliai, kurie puikiai regeneruoja odą, papildo ją mineralais bei šalina toksinus.


THAL‘ION - tai 65 veido ir kūno priežiūros priemonės, skirtos naudoti SPA centruose; 65 veido ir kūno priežiūros priemonės, skirtos naudoti namuose; saulės produktai; maisto papildai; arbatos.


Su THAL‘ION pasinerkite į vandenyną ir pajuskite jo teikiamą naudą !

 

Maria Galland

Tai viena stipriausių ir prestižiškiausių kosmetikos kompanijų ne tik Prancūzijoje, bet ir visame pasaulyje. Ji puikuojasi profesionalių Prancūzijos kosmetikos gamintojų pirmajame penketuke. MARIA GALLAND kompanija įsikūrė 1962 metais ir iš karto pelnė reiklių profesionalų pripažinimą.

Pirmasis garsios kosmetologės Maria Galland sukurtas kremas Coco Chanel garbei buvo pažymėtas Nr. 5. Vėliau Maria Galland su profesoriumi – dermatologu Grosu iš Strasburgo sukūrė daug aukštos kokybės kosmetikos gaminių. Kiekvieną sukurtą kremą Maria Galland pažymėdavo tam tikru numeriu pagal numerologijos mokslą, kuriuo ji labai domėjosi.

Toks visų kremų žymėjimas numeriais yra išlikęs iki dabar. MARIA GALLAND kompanija didžiuojasi tuo, kad visi jos gaminiai yra testuojami garsiosiose Paryžiaus “Saint Louis” klinikose.
 
MARIA GALLAND Amazonės svajonės
 
Prieš Jums atvykstant, šių ritualų specialistas kruopščiai paruoš masažo  kambarį : skambės relaksuojanti  muzika,  kaitinamos Tonka vaisiaus sėklos skleis  malonų aromatą. Jūs panirsite į kokoso ir makadamijos riešutų aliejaus vonią , po to švelnus makadamijos riešutų pylingas, relaksuojantis masažas su   SHEA, COCOA, MURMURU, COPAIBA augalų masažiniu sviestu, atpalaiduojantis masažas  medžio lazdelėmis, “burbuliuojanti” kaukė suteiks jūsų  kūnui stangrumo, drėgmės ir švelnumo.